Líbal František (Veselí nad Lužnicí 1896 - 1974 Praha)
Pole u Ružbachů, signováno a datováno vpravo dole Fr. Líbal 66, olej/karton, 19 x 23,5 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |